Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet torrent letöltő...

Hogy lehet torrent letöltő oldalt készíteni vagy is milyen cms rendszert kell hozzá használni meg ilyenek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A torrent oldalak mind PHP nyelven íródtak, de általában egy kész motort töltenek le a tulajdonosok, és azt módosítgatják.
2012. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül php nyelven, de igaz az a jellemző és valóban van egy jó pár kész megoldás a neten.


De ha itt kell emiatt kérdezni, akkor ne ajánlom az ezzel való próbálkozást.

Így is egy halom gagyi oldal van, ahol van összesen 1-2 tag és 3-4 torrent, mert a "tulaj" akart csinálni egyet, hirtelen felindulásból...

2012. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem csak így felindulásból szeretném. Én az ilyen irternetes dolgokat szeretem csak ezzel fgolalkozom meg a rádiómhoz kellene.
2012. aug. 30. 12:23
 4/8 A kérdező kommentje:
És én az ilyen torrent letöltő oldalak kész verzióját amit át lehet alakítani hogy lelem meg vagy hol? Mert én kerestem már sok helyen de nem leltem csak ilyen torrent oldalakat add ki a google nekem.
2012. aug. 30. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt van pár kiindulási alap mondjuk: [link]


De mondom, ha csak érdekel, de még valamennyi alap tudás nincs meg, akkor sem érdemes belevágni, mert csak szívni fogsz vele.

2012. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Így mondható hogy értem a PHP programozást mivel több oldalamat csináltam már phpvel meg.
2012. aug. 30. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát van sokféle félkész megoldás: TemplateShare, TBDEV, BTIT... nézz meg sok ilyen oldalt, és eldöntheted, hogy melyik alapja tetszik igazán
2012. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem és ezeket honan tudom letölteni? Mert kerestem oldalakat de sajnos nem leltem.
2012. szept. 2. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!