Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet csinálni levelező...

Hogy lehet csinálni levelező oldalt most ezel a freemail, citromail meg ilyesmikregondolok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerezz pár milliót, és vegyél fel néhány szakképzett és tapasztalt informatikust.
2012. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Futtasd levelező szerverként a géped.
2012. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hülye nem vagyok hogy fizesek profi informatikusoknak akik nem is profik xd Inkűbb még keresek helyeket ahol meg tudom nézzni. A Webprogizást meg ilyeneket tudom...

Igen azal már próbálkoztam hogy csinálok saját levelező rendszert de nem sikerült sajnos mert nem lehetet átírni a localhostot és csak én tudtam használni.

2012. szept. 1. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként domain mellé általában saját levelező fiók is jár annyi e-mail címmel, amennyit nem sajnálsz.
2012. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hagyd inkább
2012. szept. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt szeretném meg csinálni csak annyi a baj vele hogy nem tudom hogy kell azt meg csinálni hogy amikor egy felhasználó regisztrál meg kap pl 5gb helyet meg az ee-mail fiókot.
2012. okt. 14. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
azért kéne rendszergazda
2012. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lizi31 válasza:
Te jóságos atya úr isten :) Hogy lehetne egy google-t csinálni a sapajzban ?
2013. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van egy PHP kód ami automatikusan adja az emailt. Majd szerzek vagy írok egyet mivel Aldomain regisztréciót PHP kódolásban van nekem. Azon egy kicsit módosítok és meg van jóformán már csak programoznom kell hozzá és kész az egész :)
2013. jún. 30. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Röhögni ér?
2013. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!