Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen a blogom emberek? (Tumblr)

Bebe1997 kérdése:

Milyen a blogom emberek? (Tumblr)

Figyelt kérdés

[link] ..

Igazából most kezdtem előröl az egészet de véleményeket kérnék :)*



2012. szept. 1. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elmegy de nem lenne észszerűbb saját képeket feltölteni?
2012. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
halál érdektelen teljesen átlagos tiniblog
2012. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Eddig 4 saját képem van az oldalon :) De amúgy True .
2012. szept. 1. 20:47
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
(Első vagyok) A másodiknak igaza van csak nem akartalak lelombozni! :S
2012. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
51%
Tipikus tini ribanc. Semmi extra, szinte minden kamasz blogja ilyen. Nem bántás, csak őszinte.
2012. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
vágesz .xd
2012. szept. 1. 21:03
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Már a kérdésből is sejtettem, hogy egy, alacsony nézettségű weboldalról lenne szó és nem olyanról, hogy már csak egy - két színkód kell hozzá, hogy tökéletes legyen.

Vagyis itt a kérdező nem tanácsokat akar, hanem azt, hogy nézzék a weboldalát. Csak egy a gond: mi nem ilyenekre vagyunk kíváncsiak!

Van olyan, aki a logout oldalra ír cikket, mert az is megfelelő tud lenni neki! Ha egy pár érdekes cikked van, akkor ajánlom azt az oldalt, de! Szerintem még fejlődnöd kéne hozzá!

Ez nem csak neked való tanács, hanem mindenki másnak is!

Amúgy igen: voltam én is tizenéves, tudom, másabb a mérce. Olvastam, nem egy másik tizenéves 'rajongói' oldalát. Azért ott is vannak különbségek....

2012. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kriszti8 válasza:

már nem azért de te csak a pasiaidról tudsz rinyálni???

senki sem kíváncsi a magánéletedre.de amm a kinézete nemrossz és szépvagy de a tartalma kicsit szar.

bocsi:(

2012. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi akar a címe lenni?

"Az én történetem, az én szabályaim, k*rva"


Nekem elég volt a link, sőt sokk volt. Meg sablonos tologatós oldalon nem nagy dolog létrehozni egy oldalt.


Majd ha txt editorban kódokkal a 0-ról építesz fel egy oldalt, minőségi tartalommal, azt megnézem szívesen, sőt segítek is.


De ilyenbe'..... Pfff

2012. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hátöö... Nem lehetne azt a zenét leszedni? A szövegekre direkt nem lehet rákattintani? A design jó:)
2012. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!