Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintettek milyen a blogom,...

Szerintettek milyen a blogom, hogy tudnám hirdetni?

Figyelt kérdés
halarealmadrid.blog.hu

#halarealmadrid.blog.hu
2012. szept. 6. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Kinézetben semmi extra és (még?) tartalomban sem.

Hááát, keress hasonló oldalakat és alkudozz, hogy kitegyék a linked, de ezen még jócskán kéne dolgozni valamit.

2012. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
majdnem ugyan olyan vacak mint amiről előzőleg véleményt kértél.
2012. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ember legalább mi tudunk csinálni nem mint te
2012. szept. 6. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Véleményt kértél nem? akkor meg mit pattogsz te barom...
2012. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Más részről nem tudom honnan veszed hogy nem tudok csinálni weblapot. Tényleg rohadt nehéz kitölteni egy regisztrációt blog.hu-n. Tény hogy nem vagyok egy nagy webdesigner, de ezeknél százszor különb statikus weblapot dobok össze, ÉN, nem csak tartalmakat dobálok be egy szaros sablonba. Miért nincs oldalam? Se időm se energiám nem lenne csinálni. Tartalmilag az oldalatok egy 0. Rohadtul senkit nem fog érdekelni mert van 100 másik ilyen oldal sokkal jobb kivitelbe több lehetőséggel. Te véleményt kértél az oldalra. Tudod véleményből van negatív meg pozitív. Ha azért jöttél ide hogy a gagyi oldaladat dicsérgessük rossz helyen jársz...
2012. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!