Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress - Sight sablon?

Wordpress - Sight sablon?

Figyelt kérdés

Most próbálgatom ezt az új sablont de egy valamit nem tudok beállítani. Van a menürész alatt egy sáv ahol meglehet jeleníteni "ragadós" jelzéssel több bejegyzést is. Ezt sikerült beállítani, de az sehogy sem sikerül, hogy kép is jelenjen meg ebben a váltakozó sávban. Pedig a bejegyzésbe tettem képet.


Hogy lehet beállítani hogy a váltakozós sávban, is kiadja képet?


(kicsit bonyolultan fogalmaztam de remélem azért értitek mire akarok kilyukadni...)



2012. szept. 10. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem ezt a sablont használom, de a sejtésem, hogy mikor a bejegyzést írod, jobb oldalt kellene lennie egy olyannak, hogy kiemelt kép használata, ott kell megadni. Általában az ilyen sablonok így adják meg. Ha nem, akkor keresgéld meg a sablonodban! :) biztosan ott lesz valahol :)
2012. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Még sose használtam ilyen fajta sablont :D De megvan már :D
2012. szept. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!