Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 3d weblapot csinálnék, egy...

3d weblapot csinálnék, egy stadion belsejéből nézve körbe. Kb a középpontban állva. Amit leszedtem progit fotósorozatot kér hozzá de sehol nem találok a neten. Ötlet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:

xD Előbb lehet hogy a képeket kellett volna beszerezni, nem? :)


Ahogy Hofi mondta: "Ha nincs malac, akkor csinálni kell. Na emberek, ki vállalja?"


Odamész és lefotózod állványról aztán meglesz a sorozat :)

2012. szept. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai technika ilyen fejletlen, neked kell lefotózni ahhoz hogy egy kis tudatlan progi feldolgozza a képeket.
2012. szept. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha profi eredény kell, akkor lemodellezed az épületet egy 3d látványtervező szoftverrel pl 3DS max alkalmazással. A scene-t kirendereled panorámaként és egy panoráma makerrel elkészíted a 3d panorámát. Azután azt beilleszted a weblapodba.

Én azt a 3d panorámát így készítettem.

[link]


Egyébként egy ilyet elkészíteni nem kis munka, ráadásul nagy szaktudást igényel.

2012. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kommentálom az első kettőt...


Harmadik köszi...Van tudásom,PTI.-sként de ez nem az a szakág ami eddig érdekelt...Most bújok bele...

2012. szept. 14. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig az első két válaszoló is jó választ adott ám!

Ha nincs kép (márpedig panoráma nem valószínű, hogy lesz fent), akkor neked kell megcsinálni.


Vagy marad a modellezés, de ezzel ha nem vagy profi, akkor kevésbé lesz élethű a dolog.

2012. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy,hogyan tálalják..nem lényeg.
2012. szept. 14. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:

A tálaláson a lényeg, ezt jól látod, ezért tettem két mosoly jelet is! ;)


Semmi rossz szándék nem volt a válaszomban, csak próbáltam kicsit a poénkodás elvét idevarázsolni, de látom nem esett jól. Ne haragudj!


Hali :)

2012. szept. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Pedig az első két válaszoló is jó választ adott ám!

Ha nincs kép (márpedig panoráma nem valószínű, hogy lesz fent), akkor neked kell megcsinálni.


Vagy marad a modellezés, de ezzel ha nem vagy profi, akkor kevésbé lesz élethű a dolog."


És ha nincs fotó akkor még profi létedre sem fog fejből menni (bocs ha tévedtem), a méretarányokról már nem is beszélve ...


Egy évben 5-6 épület és egyéb modellt készítek, de rengeteg fotó és méret kell hozzá hogy ne Móricka rajz legyen belőle.

Ha meg csak úgy akar valamit rajzolgatni akkor teljesen mindegy. a végén úgyis fog valamire hasonlítani.


Amúgy milyen progival próbálkozol kedves kérdező?

2012. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
PTGui-t nézegetem,de mint mondtam ezzel most ismerkedem meg intimebben:)))
2012. szept. 20. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!