Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapokat és hirdetési...

Weblapokat és hirdetési felület melyik cég vásárolna? Szerintetek kik hirdetnék legjobban magukat?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el dolgozni egy telefonmarketinges cégnél. Weblapokat árusítunk. Addig nem kapok fizetést, amíg az első szerződést nem kötöm be. Szerintetek kik hirdetnék legjobban magukat? Találomra kell hívogatni a googleről. Ti kiket hívnátok fel?

2012. szept. 15. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Apród, vatera, ilyen hirdetéses oldalak, szerintem. Ezek reklámjait sok helyen látom.
2012. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ilyen hirdetéses oldalak főnökeit vagy döntéshozójúk telefonszámát is megtalálom a googlen? Köszönöm válaszodat!
2012. szept. 15. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sügér vagy akkor nem választottál jó állást. Minden weboldalon ott van egy kapcsolat menüpont (általában az oldal alján) ahol minden elérhetőség megtalálható.
2012. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó, de akinek van már weboldala az szeretne még egyet?

Köszi

2012. szept. 15. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan, hogy vettek fel ilyen állásba? Vagy ez ilyen netes kamumunka, hogy fizess x összeget nekik, te meg majd a meló után kapsz fizut?
2012. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Volt egy 3 napos tanfolyam, aztán vizsga. 9-ből nekem sikerült, engem vettek fel. Hármat visszahívtak pótvizsgára, amiből csak kettő jelent meg, de Ők is az első sikertelen nap után kiléptek.

Ez nem kamumunka, de az első próbahónapban sajnos teljesítmény után fizetnek.

Nem kellett fizetnem.

Igen az üzletkötés után kapok fizut.

2012. szept. 15. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez az állás nekem is gyanús...


Nem így működik, hogy majd ha csinálsz egy szerződést akkor fizetnek.

2012. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De sajnos csak akkor fizetnek.
2012. szept. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!