Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nemkutya, Demotivalo oldalakon...

Nemkutya, Demotivalo oldalakon hasznalt Wordpress pluginok nevei erdekelnenek. Szeretnem en is olyanra alakitani a wordpress blogomat mint amilyen ez a ket oldal. Hogyan lehetseges?

Figyelt kérdés

A kovetkezok erdekelnenek:

- Hogyan lehet kepeket feltolteni melyekbol egybol egy post lesz

- A postok vegen talalhato "Ezeket se hagyd ki"


Ha valaki ert ehhez kerem segitsem, meg mindig lenne par kerdesem.


2012. szept. 16. 00:25
 1/4 anonim válasza:

Én ezt úgy szoktam, hogy nagyjából képben vagyok a fájlokat illetően és elkezdem megkeresni, hogy a megírt weblapban melyik az a rész, ahová be tudom szúrni a kívánt szöveget. :)

Bár ehhez az kell, hogy saját sablonod legyen, vagy saját tárhely, ahol föl-le tudod töltögetni a sablonokat.

A tied hol van?

Az azonnali képfeltöltésre meg csak annyit: android ;)

2012. szept. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy jol ertelmezted a kerdesem.


En azt szeretnem tudni, hogy hogyan lehet azt megcsinalni, hogy mikor regisztralok pl. a Nemkutyara van olyan opciom hogy kep feltoltes, es mikor feltoltom a kepemet, abbol egy uj post lesz a weboldalon.

2012. szept. 17. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszerűen: A képet eltároltatod egy mappában, és a feltöltésnél egy sql kéréssel létrehozol annak a képnek egy mezőt (dátummal...), és onnan már gyerekjáték
2012. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
másrészt meg van így is épp elég ilyen oldal, másolt vackok meg végképp nem érdekelnek senkit. #3 voltam
2012. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!