Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy működnek a freelancer...

Hogy működnek a freelancer oldalak?

Figyelt kérdés

pl ez: [link]


Licitálok , hogy én vállalom el a legolcsóbban és akkor én készíthetem el?

Mi a megrendelő biztosítéka , hogy nem csak poénból vállaltam el és nem lesz belőle semmi, a többiek meg lemaradnak a projectről.

És mi az én biztosítékom, hogy megkapom a pénzt?

Garanciát is vállalnak itt egy oldalért, vagy névtelenül működik az egész és ha csak egy összetákolt romhalmaz lesz belőle akkor nem tudja felelősségre vonni a készítőt?



2012. szept. 19. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem teljesen névtelenül kerül a munka kiadásra... Megkapod te is a munkaadó adatait és ő is a tiédet. Ha rosszul csinálsz meg egy munkát, azzal magad minősíted le. Talán látod, a munkák mellett vannak "bidek" - ott láthatod, hogy ki mennyit melót csinált már meg, és milyenek a visszajelzések róla. A munkaadó dönti el, kiben bízik meg. Nem feltétlenül a legolcsóbb viszi el a munkát.
2012. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!