Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogspotos segítséget adna...

Blogspotos segítséget adna valaki?

Figyelt kérdés

Szóval még elmagyarázni is nehezen tudom, de azt szeretném, ha felül tudnék egy sávban külön kategóriákat létrehozni, pl. hogy legyen egy 'Hírek' fül, ahova megy mindenféle friss hír, 'Recept' fül, ahova értelemszerűen csak receptek, és még három-négy ilyet.

Azt hittem az "Oldalak" résznél kell ezt létrehozni, de úgy néz ki mégsem. Tud valaki segíteni?


2012. szept. 28. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrét kategóriákat sztem nem lehet beállítani, de megcsinálhatod azt hogy a hírekhez mindig hozzáadsz egy hírek címkét és csinálsz egy menüpontot ami arra a címkére hivatkozik.
2012. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig ott kell. Be tudod állítani azt, hogy hol jelenjenek meg, és kattints az Új oldal->Üres oldalra.
2012. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ha megcsinálom, onnantól kezdve hogy tudod oda bejegyzést írni? :/
2012. szept. 29. 18:33
 4/4 A kérdező kommentje:
tudok*
2012. szept. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!