Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A kucuc. Info legfrissebb...

A kucuc. Info legfrissebb híreit hogy tudom html kóddal beilleszteni a weblapra van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Ezt inkább Vonáéktól kérdezd...
2012. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Drone007 ***** válasza:
46%

A Kurucz.info is, mint majd minden hírportál rss szolgáltatásban is publikálja a híreit.

Keress rá a "php rss parser" kifejezésre. Ezek olyan eszközök, amivel implementálhatod más hírszolgálat rss forrását saját weboldaladba.


Az elsőnek halkan megjegyezném, hogy "Vonáéknak" vagyis a Jobbiknak nem sok köze van a Kurucz.info-hoz.

2012. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:
19%

halkan hozzátenném, hogy Vona csak egy kirakatember, mindent Novák Előd tart a kezében.

a kurucinfót is.

2012. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

"Az elsőnek halkan megjegyezném, hogy "Vonáéknak" vagyis a Jobbiknak nem sok köze van a Kurucz.info-hoz."

Jobb is, hogy halkan teszed, mert nincs igazad!

Ezt csak ők állítják magukról...

2012. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Drone007 ***** válasza:
Most komolyan. Érdemi választ adtam, és politikai alapon minősítitek a válaszomat? Hát gratulálok.
2012. okt. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Emberek! Ez egy technikai jellegű kérdés

Számítástechnika->Weblapkészítés. Erre (1 kivételével) mindenki politizál. (Egyébként talán igaza van az "egyetlen" válaszolónak, az RSS-es megoldás jó lehet. )

Én kimásoltam volna a szöveget meg a képet és beilleszteném a html-kódba :D , csak akkor a firssítések nem fognak látszani, az előző válaszolónak higgy. :D

2012. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!