Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » FrontPage-el csináltam egy...

FrontPage-el csináltam egy weboldalt magamnak. (46 oldalas) Hogy tudom felrakni az internetre?

Figyelt kérdés
Ha lehetne akkor részletesen lépésről-lépésre írjátok le légysz mert még nem csináltam ilyet.Van total commanderem ha ez segít valamit.Előre is köszi a válaszokat.
2009. aug. 5. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is kell egy tárhely. Pl www.atw.hu (ez ingyenes)

beregisztrálsz, majd Total Commanderben megnyomod a Ctrl+F gombokat. Itt "Új kapcsolat"

Név: pl Tárhelyem

Kiszolgáló neve: a kiszolgálód elérhetősége, pl ftp.atw.hu

Felhasználói név - amivel regisztráltál

Jelszó - mit megadtál regisztrációnál

Majd OK - és kész a kapcsolatod

Itt a kapcsolódásra nyomsz, és máris a tárhelyed jelenik meg, ahova csak fel kell másolni minden fájlt, ami a weblapodhoz tartozik (a mappastruktúrát megtartva, ha van)


Fontos, hogy a kezdőoldal fájlneve index.html vagy index.htm legyen (vagy php-nál index.php)


A kapcsolatot bontani fent a "Szétkapcsol" gombra kattintva tudod. (és következő csatlakozásnál már nem kell új kapcsolatot létrehozni, elég Ctrl+F és Kapcsolódás)


A honlapodat ezután a böngészőben el is éred.

Pl: azenoldalam.atw.hu

2009. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindent.Még annyi nem tiszta hogy a mappákat is rakjam föl, vagy elég csak a fájlokat?
2009. aug. 7. 08:29
 3/3 anonim ***** válasza:
csak fájlokat (ha jól emlékszem)
2012. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!