Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tetszik az oldal?

Orbit-titkosnév kérdése:

Hogy tetszik az oldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok hogy tetszik ez az oldal: [link] 12 éves vagyok és fiú, és mindig csinálom az oldalt, csak öszinte véleményt kérek! :)

És ha kéne javitani még vmit akkor mit kéne még rajta? Az értelmes váladzokat köszönöm


2012. okt. 11. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű, áttekinthető, csak furcsák a színek és a főlap fejlécén az a kép nagyon kezdetleges. Alapnak jó, jó lesz ez, a tartalma még gyenge, nem tükrözi a címet.
2012. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia tudom h gyenge a tartalom, de rajta vagyok h a tartalom bővüljön, és igen a szinek furák, de talán ez a design a legjobb a többi egy kicsit gagyi de egyszer sztem beruházok egy fizetös designre! És köszi a válaszod :)
2012. okt. 11. 14:53
 3/8 Golan Trevize ***** válasza:
0%
szemrákot kaptam, annyi helyesírási hiba van rajta!
2012. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Képezd magad, mert az ilyen weboldalakat nem nagyon díjazzák.

Kiindulási alapnak jó, ha később is szeretnél foglalkozni honlapkészítésekkel. Bár az eoldalon szinte készen van minden, ott programozni nem igazán tudsz.

Én azt mondanám, hogy olvass még, hadd fejlődjön a helyesírásod, illetve a fogalmazásod.

2012. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a szin tetszik, a doboz ötletes, tartalmon meg még dolgozzál :)
2012. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 12 éves vagy, akkor tanulj még nagyon sokat, de kezdetnek nem rossz :-)


4-5 színnél többet nem használunk (lehetőség szerint komplementer színek), 2 betűtípusnál többet nem használunk (címek és folyó szöveg) ... szóval van egy rakás alapszabály, amit érdemes figyelembe venni, mind grafika, design, tipográfia szempontjából. De ezekre mind találsz doksit a neten.

2012. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a dicsérő meg nem dicsérő mondatokat, tudom h a tartalom hiányos kicsit. Helyesírási hibák sztem nincs sok helyen, de tudom h valahol írás helyett irás van de megfogadom mindenki tanácsát! :)
2012. okt. 12. 14:23
 8/8 anonim válasza:
Ja eddig egyébként a hasznos válaszolóknak ment a zöld kéz! :)
2014. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!