Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Android alatt UCBrowser-el...

Android alatt UCBrowser-el megnyitottam egy egyszerű css+javascripttet tartalmazó file-t, és hiába engedélyezett a javascript, nem működik, miért?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 14:17
 1/6 A kérdező kommentje:
HTMLViewr nevűvel is próbálkoztam, az a css-t megértette, de a javascriptet nem.
2012. okt. 16. 14:19
 2/6 Drone007 ***** válasza:
Esetleg dobj egy linket, mert így senki nem tud segíteni.
2012. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mér miről dobjak linket? A háttér narancssárga, és minden böngésző megjeleníti kivéve az UC.
2012. okt. 18. 16:31
 4/6 Drone007 ***** válasza:

Mivel a legtöbb most készülő web projektet androidos eszközökön is tesztelni szoktam - főleg ha reszponzív oldalról van szó -, ezért kizárnám azt a lehetőséget, hogy nem működik Androidon a javascript.

Így három lehetőség maradt.

1. az androidos böngésződ amiben teszteled nem futtat js-t, próbáld az alap böngészőben megnyitni

2. annyira szétturkáltad az android konfigurációját, hogy nem megy a js. Próbáld másik eszközön megnyitni

3. a js kódban van a hiba, próbáld desktopon megnyitni, és nézd meg dob-e hibát a javascript


A kód ismerete nélkül ennyit lehet mondani

2012. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam több böngészőn is megy az Androidon, és a desktopon is. Csak az UC-n nem megy, pedig be van pipálva a js.
2012. okt. 19. 09:38
 6/6 Drone007 ***** válasza:
Ajánlom helyette a Dolphin Browser-t. Szerintem jobb és gyorsabb is.
2012. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!