Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen tárhelyszolgáltatót...

Milyen tárhelyszolgáltatót tudnátok ajánlani, ami a legjobbnak, legjobbaknak mondhatók, és igazából mindegy, hogy ingyenes, vagy fizetős, de ha fizetős, akkor ne legyen horrorisztikus árú?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 14:02
 1/4 xy333 ***** válasza:

Csak fizetős. Normális honlaphoz normális tárhely kell, ráadásul ez ma már nem is drága.


Én a 3in1 Hostingról tudok nyilatkozni, ők az egyik legolcsóbbak, és én évek óta meg vagyok velük elégedve. [link] Évi pár ezer forinttól van tárhely.


Ha tudtam segíteni és rendelsz náluk, dobhatsz egy privát üzit, mert van ajánlói programjuk, és adnak egy kis kedvezményt, ha valakinek ajánlod őket. Ha másban tudok segíteni, csak írj.

2012. okt. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen! :) Még nem dőlt el, hogy ezt fogom-e használni, de ha igen, akkor mindenképpen szólok.
2012. nov. 9. 20:28
 3/4 anonim válasza:
Esetleg itt nézz szét: [link]
2013. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd be a google keresőbe, hogy "tarhely" és a nem fizetős találatok közül válogass, a google eléggé megszűri kit enged az első oldalára a keresőben.
2013. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!