Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnék hasonló oldalt...

Hogyan tudnék hasonló oldalt csinálni mint ez?

Figyelt kérdés
Volna egy téma ötletem ami szerintem érdekes lenne és sokan "használnák".Viszont tök h@lye vagyok a számítógéphez.Ebből van bevétel?

2012. okt. 24. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ötleted?
2012. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem mondtál semmit...
2012. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így nem lesz bevétel... :-)
2012. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha leírom az ötletem,azt lenyúlhatja valaki.A magyar mentalitás és a válság által egy mindig is kényes témakör lenne.A pénzt azért kérdeztem,mert biztos valami miatt mennek ezek a weblapok.Kíváncsi lennék.Igazából az ötleten kívül semmi másom nincs,de szerintem ütős.Már van egy jelentkező itt is,de gondoltam jobban tájékozódok még.Például ha bemegyek egy magán számítógép szerelőhöz ő tudna ebben segíteni?Kell hozzá ügyvéd,törvények,levédetés,megállapodási szerződés,pénz a beindításához?Vagy elvetélt ötlet,mert kell hozzá óriási géppark és 10fő?
2012. okt. 26. 18:26
 5/6 anonim válasza:
Ne számítógép szerelőhöz menj:) Ő kurv@ra nem fog tudni hozzányúlni egy hmtl-css alapú weboldalhoz(ha dinamikus akkor még php,sql stb. stb) Menj el egy web designerhez akiben megbízol vagy keress fel egy olyan céget/embert aki kimondottan weboldal készítéssel foglalkozik.Egyébként ha van már olyan témájú weboldal amit te le akarsz "kopizni" és megy nekik jól akkor honnan veszed hogy neked is lesz pénzed ebből? Sok ilyen témájú weboldal lenne?Mert ah igen akkro a SEO is rengeteg pénz.Egyébként az ár 10-20 ezer Forinttól akár 200-300 ezer forintig is elterjedhet.Szóval gondold meg!
2012. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel totál laikusnak tűnsz, ezért gyanítom, hogy az ötlet sem akkora spanyolviasz-szarás, hogy rácuppanjanak. Bár persze az is igaz, hogy a profik a gyakorikérdéseken szkennelik ötletek után kutatva. :)
2012. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!