Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van, aki csinálna velem egy...

Van, aki csinálna velem egy weblapot? (így olcsóbb és gyorsabban fejlődünk)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy weblapot 1-2 Gb tárhellyel. Viszont egyedül nehéz és még nincs nagyon tapasztalatom, ezért gondoltam, hogyha valaki más is így lenne vele, akkor csinálhatnánk 2-en vagy 3-an és így olcsóbban ki jön és adhatunk tippeket egymásnak + van egy közös weblapunk. Témáról megegyezünk közösen.. a lényeg az, hogy mindenki sokat tanulhatna belőle és későbbiekben lehetne mindenkinek egy saját weboldala..


Lehetőleg Budapest és környéke. Én mindenféleképpen szeretnék venni egy weblapot, de ez így azért lenne hasznosabb, mert az ára több felé osztódik és meg oszthatunk egymással tippeket és megbeszélhetjük, hogy hogy nézne ki a legjobban. Várom a válaszokat. Egyetlen kritérium, hogy aki jelentkezne az azért valamennyire jártas lenne ebben a dologban és gyakran tölti az idejét interneten.


2009. aug. 9. 19:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Akarsz egy weboldalt, de elképzelésed sincs még, hogy miről?

Csak én látok ebben egy pici logikai bukfencet?

Egy weboldalnak akkor láss neki, ha legalább elképzelésed van a témájáról. Szerintem.

2009. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igazából van elképzelésem a témáról, én fotós szeretnék lenni.. de kevesen vannak így ezzel, ezért gondoltam, hogy megbeszéljük közösen a témát. Mert mindenkinek más az érdeklődése, ezért csinálnánk egy közös weboldalt, ahonnan mindenki meríthet ötleteket, szerezhet tapasztalatokat.


Mindenesetre továbbra is várom azokat, akik szeretnének egy közös weblapot.


(csinálhatunk pl. fotós weboldalt, de ha más nem szeretné? ezért mondtam, hogy konkrét téma nincs.. ha valakinek van kézen fogható ötlete azt megvalósítjuk.. első a tapasztalat szerzés, hiszen egy weboldal nem elégíti ki 2-3 ember vágyát!!)

2009. aug. 9. 21:02
 3/20 anonim válasza:
www.mlap.hu -->> talán 1 G tárhely tök ingyen. Bocsi de nekem már van oldalam, és messze is lakok...
2009. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de én sajátot akarok, igényeset, reklámok nélkül..
2009. aug. 11. 17:39
 5/20 anonim ***** válasza:

Hello!

Én javasolnám neked, hogy először mindenféleképpen ingyenes domain-t és ingyenes tárhelyet szerezz! Elindulásnak tökéletes! Ráérsz pénzkölteni ha muszáj lesz!

A fotos oldal ötlete pedig nyerő is lehet :) sajna ahhoz nem értek....

de ha gondolod ingyenes tárhelyekben segithetek meg vannak kicsi html ismereteim... :)

2009. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ingyenes már volt, de.. nem tetszett, sok reklám stb. ezért szeretnék sajátot. Pár ezer forint egy évre nekem megérné.
2009. aug. 12. 16:32
 7/20 anonim ***** válasza:
gportál és bannermentesítés?
2009. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kérlek ezekkel hagyjatok. Olyanok írjanak, akik szeretnének egy IGÉNYES honlapot. Köszönöm.
2009. aug. 12. 22:17
 9/20 anonim ***** válasza:
B.aszki igéynes honlapot gportálon is lehet cisnálni. Mióta megújult, nyomogathatod a kódokat, pötyöghed a html-t és a javascriptet. Már php programokat is lehet rá telepíteni. Semmi sincs megszabva, akár fejre is állíthatod az oldaladat... Azzal h egy tájékozatlan b.arom vagy még nem jutsz előbbre!
2009. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jah és kérlek után vesszőt kell írni .. loooser
2009. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!