Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik weblapkészítő jó egy...

Melyik weblapkészítő jó egy szerepjátékos honlap elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Ingyenes kéne! Hamar a válaszokat légyszi. Köszi. :)

2012. okt. 28. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
notepad++ avagy php designer
2012. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan amit nem kell letölteni...pl. g-portal csak az ugye fizetőős. ><
2012. okt. 28. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:

mit értesz az alatt, hogy "szerepjátékos honlap"? mármint olyan, hogy pl egy honlap, ami teszem azt, a dnd-vel foglalkozik, vagy olyan, amin játszani lehet, vagy bármi online tevékenységet folytatni??


Az ilyen gportál és társai minden esetben kerülendő szvsz, mert az összes gagyi, korlátolt,elavult stb..


ha az előbbi eset áll fent, tehát egy klasszikus honlap, aminek a témája a szerepjáték, akkor sem ezeket a klikkelgetősöket javaslom, inkább cms, mondjuk regisztrálj a wordpressen; több ráfordított idő, de cserébe kategóriákkal profibb eredmény..


az utóbbi, tehát játszós oldal készítéséhez pedig szaktudás kell; semmi instant dolog nem tud annyit..

2012. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilván, de mivel nekem nincs az említett "szaktudás" ezért csak egy ilyennel elégedhetek meg... :)
2012. okt. 28. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
mármint: ez azt akarja jelenteni, hogy "böngészős szerepjáték"-ot szeretnél csinálni?
2012. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmit: vampsiterpg.hungarianforum.com


Azt nem tudom, hogy a hungarianforum ingyenes-e. :/

2012. okt. 28. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi van? Nem értem a kérdést, privátban kifejtenéd jobban?
2012. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Khm...nem lusta vagyok. 1. van mar egy ilyen oldalam www.tvdszerep.webnode.hu teljesen egyedül keszitettem csak rajöttem hogy nem a webnode legmegfelelöbb szolgaltato vagy micsoda ezert keresek egy masikat...es amugy azert köszi a valaszt, akkor valoszinüleg ezt hasznalom majd. (;


Masik kerdezö, semmi, mar nem erdekes... :D

2012. okt. 29. 10:24
 9/9 zalanka1 válasza:
segíts! Regisztráltam de nem birok egyszerüen csinálni egy szerepjátékot segítesz :/
2015. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!