Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szórakoztató, vicces, minden...

Szórakoztató, vicces, minden nap nézhető oldal, tipp?

Figyelt kérdés

Egy olyan weboldalt szeretnék, ami vicces, szórakoztató, mindenkit érdekel, és lehetőleg minden nap megnéznék az emberek.

A legfontosabb, hogy sokan nézzék, mert hirdetést szeretnék kirakni és ebből pénzhez jutni. (Esetleg később az oldal eladásából).

És még fontos, hogy az oldal ne legyen jogsértő (warez, hasonlók...)


2009. aug. 11. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
IWIW??
2009. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

egy iwiw jellegű társasági oldal elkészítéséhez elég sok pénz kell.

és már így is van belőlük elég.

2009. aug. 11. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:

jajj bocsi,azt hittem oldalt keresel ahol magadat reklámozhatod...bocsi.)félreértettem...



nem is tudom mi lenne jó neked,sajna elég túltelített anet,nagyon kreatív dolgot kéne kitalálni..én is gondolkozom...

2009. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

innen próbálhatsz ihletet meríteni..:


[link]

2009. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csinálj fan oldalt valamelyik népszerű sorozatnak,műsornak...amiből még nincs több száz..szóval ne Alkonyat vagy ilyesmi..akkor jó eséllyel kereső-optimalizálhatod az oldalt,sokan fogják nézni---jó reklámfelület.)
2009. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
napiszar.com (bár inkább 18as:D)
2009. aug. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Napiszar.com, Puruttya.blog.hu, Agyiszint.blog.hu valamint Nyuuz.hu, Ize.hu, Kreten.hu és külföldi pedig a Failblog.org és a Thereifixedit.com
2009. aug. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!