Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok létrehozni olyan...

Hogyan tudok létrehozni olyan fal szerűséget létrehozni mint facebokon de úgy hogy csak az én postjaim jelenjenek meg? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Elkezdtem csinálni egy oldalt,olyan blog félét,megcsináltam magamnak a belépést és azt szeretném hogy az oldalamon(neocsat.tk)az átlátszó részen jelenjenek meg a postok,de csak én tudjak írni a private.php-ból(a belépés után megjelenő oldal)

A dizájn végülis lehet a legegyszerűbb egy textarea meg egy gomb többre nincs is szükségem.

A lényeg hogy a szöveg elküldés után az átlátszó divbe kerüljön és az utána következő szövegek szépen egymás alatt legyenek és a legfrissebb legyen legfelül.

A segítséget előre is köszönöm



2012. nov. 3. 18:57
 1/10 wictor_p válasza:

Elegendő tudással könnyedén létre tudsz hozni.

Segítséget meg így elég nehezen tudok adni, mivel elég keveset írtál le.

Ajánlom, hogy ajax vagy Jquery-vel old meg. A textarea tartalmát is egy Jquery-vel add át egy phpnak, ami majd beviszi az adatokat az adatbázisba. Mert gonolom azzal dolgozol. Így bekerül a tartalom a táblába, frissítés nélkül.

Ezután lehet kezdeni a kiíratást. Hogy a legfrissebb legyen az első, azt úgy állítod be, hogy a kiolvasásnál az ORDER BY-t DESC-re állítod. Ezt a php-t meg meghívod egy ajaxal vagy Jqueryvel, ahol a fal van, ami betölti az új adatokat, ha megjelenik egy a táblában.

2012. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ő én ehhez láma vagyok.

Igazából csak a htmlhez értek.

Mire lenne még szükséged milyen infókra?

2012. nov. 3. 20:45
 3/10 wictor_p válasza:

Html ennek a munkának kb 5% teszi csak ki.

Elég sok infóra lesz akkor még szükséged.

Írj privátban, s ott megbeszéljük.

2012. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha blog szerűt akarsz csinálni, nézd meg a google-nak van blogja
2012. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom meg használhatnám a blog.hu-t de saját dizájn-t akarok használni ezért kel a script mert nem tetszenek a sablonok
2012. nov. 4. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a blog.hu-ra gondoltam. A google felső sorában van a "blogger". Ezt személyre tudod szabni.
2012. nov. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mennyire?

használhatom azt a skin-t amit megírtam?

2012. nov. 5. 10:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam elég otromba és nem regált cssemre
2012. nov. 5. 10:40
 9/10 anonim válasza:
a blog.hu-ra is csinálhatsz saját sablont, html+css kell csak hozzá.
2012. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
próbáltam nem ehet jól pozicionálni az elemeket
2012. nov. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!