Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egyedi scrollbar. (? )

Egyedi scrollbar. (? )

Figyelt kérdés
Egyedi scrollbar overflow-s divhez csak css-el lehetséges? Vagy nem nagyon támogatják még a böngészők és a css? Esetleg jquery? Valakinek van valami példája, amit megosztana , vagy megoldás ami működik? Neten keresgéltem de nem nagyon találtam olyat ami működik.

#javascript #HTML #CSS #jQuery #egyedi scrollbar
2012. nov. 3. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Ez egész jól műdik, de vannak hiányosságai. De ha értesz a javascripthez akkor ezeket is ki tudod küsbölni.

2012. nov. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Drone007 ***** válasza:
54%

JQuery plugin, amit nemrég találtam a G+ -omban:

[link]

Nem próbáltam még ki, de ígéretesnek tűnik.

2012. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizonyos elemek (pl.: scrollbar) stíluslappal történő kialakítását a legtöbb böngésző nem támogatja, épp úgy mint a "file" típusú beviteli mezőkét, mert ezek (és még néhány másik) elem az eltérő operációs rendszerektől erősen függő programkódokat igényelne.

Gyakorlatilag csak az IE támogatja ezek stílusozását teljes mértékben, de természetesen csak m$windows rendszeren, mivel másikon nem is futattható... (kivéve: Wine@*nix)

Az m$IE másik sajátossága, hogy a gyártó igyekszik az internetes szabványok egyedi értelmezését vagy inkább nem alkalmazását előnyben részesíteni....

2012. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!