Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok ehhez hasonló jó kép-...

Tudtok ehhez hasonló jó kép- és fájlfeltöltő telepíthető "weboldalt"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez képfeltöltő csak, nagyon is jó volt, de most valamiért lehetetlen feltelepíteni... :/


Link: [link]



2012. nov. 8. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Átlag csinálok magamnak php-ban. [link] - de itt van kettő próbáld ki őket.
2012. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, de ez nem hasonlít rá :/ abban lehet regizni is meg hasonló, mondjuk én zárta csináltam mert privát képeket töltöttem fel, hogy meg tudja osztani máshol
2012. nov. 8. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:

A linkelt 2 script közül a "Max's FileUpload"-ot SEMMIKÉPPEN nem ajánlom! Ellenőrzés nélkül bármit elfogad... A másikat most nem nézem meg jobban.


Kérdező ezt a scriptet is tuti fel lehet tenni és biztosra veszem van segítség is a csomagban mellette.

2012. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt írja ki telepítésnél... Mi lehet a gond?


Internal Server Error


The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.


Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.


More information about this error may be available in the server error log.

2013. márc. 24. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Valami gond van a szerveren.

Ha azt nem te állítottad, akkor nem sok mindent tudsz vele kezdeni.

2013. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PHP de kóder! ***** válasza:
ez jelenthet szintaktikai hibat is. nezd meg a logot.
2013. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!