Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla komponensben adat...

Joomla komponensben adat lekérése egy bizonyos táblában lévő mezőből, hogyan? (kód hiba)

Figyelt kérdés

A gond az, hogy adott egy komponens: HD webplayer, egy teljesen ingyenes videó galéria kezelő komponens, amiben van egy gyári baki: nem jelenik meg a videó felett a videó címe, alatta pedig a leírása. Azt sikerült kideríteni, hogy ők gyárilag csak egy szóköz html kódját tették bele oda, ahol a videó lekérdezési kódjának kellene lennie.

A készítők oldalán 6 hete nem reagálnak semmilyen üzenetre, a fórumban nem jelennek meg a bejegyzések.


Szóval elkezdtem a hibával foglalkozni. Anyagi okok miatt nem tehetem meg, hogy erre php programozót béreljek.


Tehát ezt a kódot találtam a videó címének lekérdezéséhez:


function getGreeting()

{

$db =& JFactory::getDBO();

$query = 'SELECT title FROM #_webplayer_videos';

$db->setQuery( $query );

$title = $db->loadResult();

return $greeting;

}


joomlában az adatbázishoz nem kell külön csatlakozni, és az előtag is beállított. tehát a #_webplayer_videos a tábla, ami tárolja a videók adatait, és értelemszerűen a title a mező neve.


De nem működik a kód, mert fatal error köszön vissza beillesztés után. Tudna valaki segíteni? Köszönöm



2012. nov. 10. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a joomla fórumot [link]

vagy itt [link] mert lehet, hogy találsz olyan komponenst ami kellene.

2012. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!