Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb blogoldal?

Melyik a legjobb blogoldal?

Figyelt kérdés

Igazából honlapot szeretnék szerkeszteni, de előtte még sokat kell olvasgatnom, mivel igényes honlapot szeretnék üzemelni. Így addig, ameddig nem tudok mindent blodoldalt készítenék.


A lényeg annyi, hogy: tölthessek fel saját fejlécet, esetleg hátteret adhassak hozzá, képeket tölthessek fel, stb.


2012. nov. 14. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

www.tumblr.com

Nem ismerem, csak hallottam róla.

2012. nov. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A mindenkilapjánál és a gportálnál volt eddig tapasztalatom, és egy rövid ideig volt tumblr-om is, és mostanában sok blogspotot oldalt olvasgatok.

A gportal szerintem jó, sok lehetőség van, természetesen hátteret, fejlécet/láblécet is tudsz hozzáadni, saját galériát nyithatsz, stb, de ha ügyesebb vagy, és megtanulod, akkor a kódolással még egyedibbé tudod varázsolni. Ami a rossz benne, az az, hogy nem ingyen van egy oldal, azt hiszem 50 kredit, amit telefonon tudsz rendleni, egyébként nem olyan drágán, vagy különböző versenyeken nyerhetsz is krediteket.

A mindenkilapjáról nem tudok sok jót mondani.

A tumblr inkább a képek feltöltésére való, persze bejegyzéseket is írhatsz, és így is nagyon egyedi tudsz lenni, itt sok vaiáció van a design szerint. Nekem tetszik.

A blogspoton pedig ugye a blogolás a fő téma, de nem tudom, hogy ezt milyen kezelni, mert ugye még soha nem volt itt oldalam.

Összességében én a tumblr-t és a gportal-t tudom ajánlani.

2012. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En magyar szolgaltatokat nagyivben elkerulnem. Sokkal megbizhatatlanabb szolgaltast nyujtanak, mint pl. google. Szoval en blogra a blogspot-ot javasolnam, weboldalnak, meg a sites.google.com-ot.
2012. nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

blogspot.com

de ennél sokkal jobb szerintem a webnode.hu(nincs rajta reklám)

vagy a

lapunk.hu(van rajta reklám)

Mindkettőn olcsó a saját domain!

2012. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!