Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Minecraft weboldal készítés?

Minecraft weboldal készítés?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok minecraft szerverhez (root) weblapot csinálni? Milyen programok szükségesek hozzá? Illetve hogyan tudom megcsinálni hogy a bejelentkezett playerek (weboldalon) tudjanak rendelni pénzért valamilyen prémium szolgáltatást?

A válaszolóknak köszönöm!



2012. nov. 18. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ez nem olyan dolog amit majd itt pár mondatba le fognak tudni írni neked....
2012. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Ehhez HTML, CSS és php tudás (egy kis sql-el együtt) minimum kelleni fog és tényleg egy egy pár perces munka.


Konkrétan szépen egybe kell építeni az oldalt a szerver adatbázisával.

2012. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sajnos még annyira sem egyszerű a helyzet, mint ahogy a kedves válaszolók leírják, a minecraftnak nincs sql adatbázisa, így erős java tudással állnék csak neki az egésznek. Ez az első lépés, pár év programozói tapasztalat után nem árt érteni html, css, php5, java, javascript, és a minecraft erős szerkezeti ism szükségesek hozzá. Való igaz, van ilyen olyan sql mod, de higyj nekem nem olyan kiforrott még a rendszer. Kezdjük azzal hogy prémium szolgáltatást csak akkor árusíthatsz a minecraftal, ha ehhez a Mojang hozzájárult, márpedig ők pusziért nem fognak ilyesmibe belemenni, másképp legálisan kereskedelembe nem hozható!

Emellett nem árt pár év site building tapasztalat...

Szóval ha programozó vagy simán vágj bele, egyébként esélyed sincs, túl sok a jó rivális oldal...

2012. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
háááát ezt kicsit hosszú lenne leírni xD
2012. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PHP de kóder! ***** válasza:
java? minek? minek keverni a php-val?
2012. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel mint írták (ha igaz) nincs adatbázis hozzá, amiből ki lehetne szedni az adatokat, így a java forráskódba kell előbb belenyúlni, hogy utána lehessen mit olvasni a php-val.
2012. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerencsére sok mod használ mysql adatbázist... persze nem az a default, de pl az authme is beállítható mysql-re.. sőt, annyira egyszerű, hogy ha a beállított tábla nem létezik, létre hozza magának a megfelelő szerkezetűre...


Szerintem kezdőknek joomla! vonalon kéne megközelíteni a dolgot, és csak annyi helpet kérni egy hozzáértőtől, hogy az authme-t hozza össze a joomla-val... (kb 10 perc volt nekem)

2014. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!