Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hát ezt jól elszúrtam. Mi a...

Hát ezt jól elszúrtam. Mi a megoldás? Ha a blogot törlöm, akkor indíthatok egyböl egy újat ugyan azzal az oldal linkkel?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy még tegnap délelött a blog.hu-s blogom kódjának alakítgatása közben sikerült elérhetetlenné tennem a blogot.


A CSS-ben még korábban kitöröltem minden kódot ami az oldaldobozokra vonatkozik, mivel nem akartam oldaldobozokat egyáltalán. Na viszont nem tudtam hogyan tegyek egy saját képet (linkes kép) a megfelelö oldalra, így gondoltam beteszem egy oldaldobozba, mert az pont jó helyen van. Beraktam a kép kódját az oldaldobozba és elmentettem.


Ez volt az a pillanat mikortól elérhetetlenné vált a blogom. Egyszerüen csak fehérség jön be, ha betölteném... az admin felületen a sablonok rész se jön be, de minden más igen... tehát ha a sejtésem igaz, akkor az a gond, hogy a CSS kódban hiányzik az oldaldobozokra vonatkozó rész, viszont beraktam a saját kép kódját egy oldaldobozba... Legalábbis nem tudok mást elképzelni oknak.


Írtam az indásoknak ezzel kapcsolatban, megkértem öket, hogy váltsák le a blogom sablonját valami alapra, onnantól újratudom szerkeszteni az egészet, mert le van mentve a kód, de még mindig nem reagáltak....


Lehet itt olyan megoldás, amit én is megtudok csinálni? A sablonok részhez nem férek hozzá, az se tölt be sajnos, így azt nem tudom javítani.


Ha a blogot törlöm, akkor indíthatok egyböl egy újat ugyan azzal az oldal linkkel? Tehát ugyan olyan http:// címmel.



2012. nov. 25. 19:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet hétvégén nem válaszolnak csak a levelekre és holnap válaszolnak talán? Elég türelmetlen vagyok, mert már írtam volna tegnap az elsö bejegyzésem...
2012. nov. 25. 19:28
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem, mert az olyan mint egy törölt freemail címet sem lehet beregelni szerintem.


Gondolj bele valaki valami illegálisat kitesz a gonosz.blog.akarmi oldalra majd kitörli, te meg beregeled véletlen ugyanezt a címet és téged vonnak felelősségre :(


saját domain névnél mondjuk más a helyzet :)


Na de gondolod vasárnap dolgoznak? nem hiszem. Szerintem majd holnap segítenek. Addig blogolj egy jegyzettömbbe és majd hétfőn rázúdítod az új bejegyzést az olvasóidra. :) mi a blogod cime?

2012. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na igen... én is erre gondoltam, hogy az emailekhez hasonlóan itt se engedné újra ugyan azt felhasználni... de gondolom kibírom még holnapig... talán nem tart nekik túl sokáig válaszolni majd :)


Ez a blogom címe: [link]


Egy történetet fogok írni blog formában :)


A design már kész volt 99%-ban mielött ez a gond elöjött... úgyhogy már majdnem írhattam.

2012. nov. 25. 19:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Na válaszoltak ma és megoldották, jaj :D
2012. nov. 26. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!