Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Explorer kitiltása az oldalamrol?

Explorer kitiltása az oldalamrol?

Figyelt kérdés

nincs kedvem IE-re is optimalizálni. Mi a legegyszerubb módja ennek a bongészonek a kitiltása az oldalamrol? mod_rewrite, js, php? Elég lenne ha átirányítaná egy megadott oldalra "?bongeszo=ie".


köszönöm szépen


2012. nov. 29. 00:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

User-Agent figyelése:

$_SERVER['HTTP_USER_AGENT']

2012. nov. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászóló válasza nagyjából megfelelő. Egyébként simán tudom azt mutatni a szervernek, hogy firefoxot használok, miközben ie böngészőről támogatom as oldalt.

Böngésző tiltást pedig ép eszű webfejlesztő nem csinál, és nem lusta optimalizálni.

2012. nov. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nálam 18%-os az IE tábor. Tisztában vagyok vele, hogy nem célszerű a "legnépszerübb" böngészőt kitiltani, de lusta vagyok és szeretnék divatot teremteni.


Titsa ki az IE-t mindenki!! :P


kösz a válaszokat

2012. nov. 29. 10:47
 5/15 anonim ***** válasza:

javascriptel is megtudod nézni, ha ie a böngésző átdobod egy oldalra de szerintem optimalizálj


[link]


sajnos még mindig nagy számmal használják (félreértés ne essék én is utálom az ie-t xD)


de megírtam neked a js kódot:


var browserName=navigator.appName;

if (browserName=="Microsoft Internet Explorer") {

window.location.href = "?bongeszo=ie";

}


az index.php-be vagy abba a fájlba tedd ami vezérli neked ezt a GET paraméteres átadásod, és ez a függvény hozzáteszi még neked az értéket ha explorerral nézik, hogy pl.: index.php?bongeszo=ie

2012. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
aha. js jobb lesz mint php, köszönöm.
2012. nov. 29. 11:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezzel nem divatot teremtesz, hanem magadat állítod be amatőrnek.
2012. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy a js jobb lesz browser ellenőrzésre, mint a php, az is amatőrségre vall.
2012. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy profi vagyok? én amator vagyok. itt a bizonyiték: [link]


kösz még egyszer akik jó szándékkal kommenteltek, a tobbiek meg ne latogassak a gyik.hu-t mert itt csak amatorok vannak és nagyon unjuk már, hogy minden kérdést leoltanak.

2012. nov. 29. 23:01
 10/15 anonim ***** válasza:
a js t sok sesurity program helyből tilthatja.php jobb.de amúgy chrome ra optimalizált lapot kb 5perc ie kompatibilissé tenni.csak css_t kell variálni
2012. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!