Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol találok Live Space-re...

Hol találok Live Space-re flash mp3 player generátorokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak kevés a kérdésben említett generátort találtam a neten, és még kevesebb volt, ami működött is. A legtöbb linket tartalmazó kód volt, tehát a space oldalon nem a lejátszó jelent meg és szólt. Nem ilyet keresek. Találtam egy olyat, amit a legtöbb ilyen generátoros oldalon ajánlanak, de azzal a probléma, hogy van egy kissé nagyobb fehér háttér mögötte, ami zavaró.

A kérdésem: Tudnátok ajánlani egy olyan oldalt, ahol olyan generátorok találhatóak, amelyeknél nincs ilyen háttér? Ha nem, leírná nekem valaki, hogyan lehet olyan színűre változtatni ezt bizonyos hátteret, amilyen a myspace témája? (Mert a generált kódban benne vannak az értékek, a méretén tudok változtatni, de a színén nem, mert maga a flash van feltötve egy címre, a kódban az szerepel, nem a felépítése).


Előre is köszönöm a segítséget!


2009. aug. 19. 18:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Jav.: Live Space
2009. szept. 28. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!