Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Már sokan feltették ezt a...

Már sokan feltették ezt a kérdést, de nem nagyon jöttek jó válaszok! Melyik a legjobb INGYENES weboldal készítő?

Figyelt kérdés
Lapunk.hu --> nem lehet,mlap.hu--> nem tetszik...stb... olyan lenne a legjobb ahol saját magunk állíthatunk be sablont! nagyon szép oldalakat lehessen vele csinálni. INGYEN és a legjobb ha magyar lenne,!
2012. dec. 26. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ucoz.hu
2012. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 banános tészta ***** válasza:
wordpress sokkal jobb mint az ucoz szerintem
2012. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 nybalint2001 válasza:
100%

letöltöd a notepad++-ot

ott olyan képeket videókat mozgóképet tehetsz fel amilyet csak akarsz és adobe photoshopba készítesz egy sablont az jó de a

notepad++-hoz kell középfokú programozói tudás

de ha nem tucc programozni akkor bármelyik ilyen témályú pdf-filet

letöltöd és 1 hét alatt már meg is vagy a felsőfokúval is

2012. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Erre neked mi a jó válasz?

Kb:


-Mi a kedvenc színed?

-Piros!

-Rossz válasz!

2012. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Írtad,hogy az mlap.hu (mellesleg amin én is fenn vagyok) nem jó,nem tetszik,és írtad,hogy ahol saját magunk állíthatunk be sablont.Az mlap.hu-n lehet beállítani sablont,te is készíthetsz,persze ehhez egy jó képszerkesztő kell (nekem photoshop van).És ott vannak a CSS és a HTML kódok,amiket szinte minden weboldal készítő oldalon fel lehet használni. Persze nem akarom rád erőltetni az mlap-ot,csak egy tanács.
2012. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ucoz.hu ugyanaz, csak teljesen testreszabható, nincs reklám és sokkal okosabb. Ott nincs határ csak a csillagos ég.
2012. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha megírsz magadnak egy weboldalt, aztán feltöltöd egy ingyenes tárhelyre, de ahhoz te úgy sem értesz...
2012. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is a sajátra szavazok.

Sokkal jobban testre szabható, ingyenes és nem is nehéz.

2012. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
NotePad++
2012. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Drone007 ***** válasza:

Van még ilyen is hogy: webnode.hu


Van egy jó magyar mondás: "olcsó húsnak híg a leve" Ne várj el minőséget olyasmitől, amit ingyen adnak, mert a.) valójában nem ingyen van (fizetsz a reklámmal), vagy b.) annyira gagyi szar, hogy ellenségemnek sem ajánlanám (pl gportal, mlap, ucoz, ...)

Ha jó weboldalt akarsz azért meg kell dolgozni (vagy megírod magad, vagy megíratod valakivel és fizeted a tárhelyet, domaint).


El kell fogadni, hogy az interneten sincs minden ingyen (csak aminek valóban nincs értéke).

2012. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!