Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Stat Counterrel lehet számolni...

Stat Counterrel lehet számolni egy domain találatait?

Figyelt kérdés
Szóval van egy index.html fő oldalam és azon szeretnem megjeleníteni az összes aloldal együttes találatait.

2013. jan. 1. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát az összes oldalát egy oldalon? Igazából ez az alapja a statcounternek. Már ha jól emlékszem. Ki lehet választani többféle képet a weboldalukon, és annak a kódját berakod a weboldaladnak egy olyan részére, ami minden aloldalon is megjelenik. Tehát nem külön-külön részek, hanem pl van az oldalad, és a bejelentkező panel mindegyiken megjelenik. Az mellé a panel mellé, szépen be lehet rakni, vagy készíthetsz neki egy külön panelt. A gond (vagy nem gond) az az, hogy így mindenütt meg fog jelenni. Tehát abban a panelben, minden oldalon, nem csak a főoldalon fog megjelenni. Remélem érthető. Példát most nem tudok linkelni, mert a weboldalam fejlesztés alatt van, de ha kell segítség, akkor írj levelet
2013. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drone007 ***** válasza:

A StatCounter csak egy elemes számológép a google analitics-hez képest, javaslom használd azt (ingyenes):

[link]

2013. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyvállalati szintű internetes elemzések? Ez van a Google Analytics oldalán. Biztos ezt akartad ajánlani?
2013. jan. 2. 11:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként Google App Scripttel nem lehet megoldani?
2013. jan. 2. 11:42
 5/8 Drone007 ***** válasza:

Ne csak a címet olvasd el. :)

A módszer lényege tulajdonképpen egy google app script. A követőkódot beágyazod a weboldaladba, és az analitics oldalon bejelentkezve lekérheted a (nagyon) részletes látogatottsági statisztikát.

2013. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A statcounter egyébként tényleg semmi olyant nem mond, ami valós lenne. Nekem a látogatottság 3-4szeresét mutatta, a google pedig megbízható, és lehet rajta nagyon sok dolgot is nézni. pl hogy hol volt a legtöbbet a látogató egere. Ami nagyon hasznos (ez keltette fel az érdeklődést)
2013. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És milyen mértékben vagy milyen korlátozások mellett ingyenes? És az adatokat csak én nézhetem, vagy számlálót is ki tudok tenni az oldalamra vele?
2013. jan. 2. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Ingyenes... Szerintem 50-80%-ban. Ebben nem vagyok jártas.

A weboldalra pedig nekem nem sikerült kitenni. De nem értem hogy ez miért lényeg. A látogatottság (egyedi) csak azt jelzi hogy mennyien voltak a látogatók. Ebből nem tudsz leszűrni semmit szinte. Viszont ha a google megoldását használod, azzal könnyedén megállapíthatod, hogy melyik oldalad hibás, vagy unalmas, illetve hogy melyik nem keltette fel az érdeklődést. :)

2013. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!