Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi az URL, és hogyan lehet...

Mi az URL, és hogyan lehet elkészíteni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az URL maga a webcím, amit a címsorba írsz a böngészőben, pl. www.gyakorikerdesek.hu

Hogyan lehet készíteni? Több módja van: vagy regisztrálsz egy ingyen tárhelyet biztosító oldalra (ez esetben lesz a címed mögött egy .fw,.uw,.extra,.gportal, stb. kiterjesztés és teli lesz reklámokkal), vagy bemész a netszolgáltatóhoz, és veszel tárhelyet, akkor csak olyan reklám lesz az oldaladon, amilyet te magad felraksz.

2008. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Válaszod arra enged következtetni, hogy a témát jól érted. Mivel más személyre ebben nem számíthatok, pontosítok: nagyon kéne a pénz, ezért a TeszVeszben szeretnék órát és görkorit eladni. Ehhez fotók is kellenének. A szövegből arra következtettem, mintha oda kéne valahogy benyomnom az óra fotóját, vagy annak helyét, és a TeszVesz szerkesztője onnan tenné az én sablonomba. Kérlek, ennek ismeretében adj tanácsot. Köszönöm ! Tóth László.
2008. máj. 31. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Ahhoz, hogy eladj valamit akár a TeszVesz-en, akár a Vaterán, Neked nem kell honlapot készítened. Menj fel a kérdéses oldalra, regisztrálj, és alaposan tanulmányozd át a felhasználási feltételeket! Azokon kimerítő választ fogsz kapni a kérdéseidre!

Sikeres licitet kívánok!

[link]

[link]

2008. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia, én nem az előző válaszoló vagy, de azt hiszem tudok neked segíteni. Tehát a teszvesz.hu-n akarsz valamit eladni ha jól értem igaz?

Az oldal az eladni kívánt tárgyakrol készüt képek url-jét kéri igaz?

Ez esetben egy kicsit más a helyzet. Gondolom nincs regisztrált tárhelyed, így keresned kell egy képmegosztó oldalt pl: [link]

itt ha regisztrálsz, fel tudod tölteni a képeidet, és csatolnak hozzá egy url címet, ami túlképp a foto elérési útja lesz.

Ezt aztán be tudod másolni a teszvesz oldalára.

Ha valami nem érthető írj nyugodtan.

2008. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed első részére, pedig:


URL

(Uniform Resource Locator) 'URL'-cím

(egységes erőforráshely meghatározó) nemzetközi szabvány szerint felépített hálózati cím az Interneten, amelyen egy erőforrás (adatállomány) elérhető;

2008. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2008. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindnyájatoknak köszönöm a kedves és gyors segítséget!! Most párommal el kell menjünk, --ezt már nem tudom kikerülni,--de 3-4 óra múlva elkezdem felhasználni a Tőletek kapott tudást. Szép hétvégét Nektek !
2008. máj. 31. 15:42
 8/8 anonim válasza:
67%
I made you a URL... but I ate it. :(
2008. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!