Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha van egy honlapom ami...

Ha van egy honlapom ami atw.hu-n van es jo a nezetsegge lehet ra kitenni reklamok az en javamra?

Figyelt kérdés
ha igen az h mukodik engem keress fel egy ceg h akar reklamoztatni az oldalomon vagy en kell hozzajuk forduljal ?
2013. jan. 15. 16:46
 1/10 A kérdező kommentje:
irtam nekik de nem irtak vissza
2013. jan. 15. 16:47
 2/10 anonim ***** válasza:
30 napon belül fogsz kapni választ
2013. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

oke

de attol meg valaszolnhatna valaki aki esetleg tudja...


es mennyi az a napi latogato amiert mar megeri egy cegnek a reklam ?

2013. jan. 15. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az atw szerződési feltételeit, nézd át hogy használhatsz-e saját reklámot, ha igen, akkor a google-nak van ilyen szolgáltatása ( azt hiszem AdSense a neve) Amiből neked származik hasznod. Ez természetesen nem az atw reklámját bírálja felül hanem azon kívül tudod elhelyezni magadnál, illetve ha jól tudom az atw-nek is van fizetős fiókja, azzal már elrejthető a reklám.
2013. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk jelentkezel az AdSense-nél. Nekem régen volt egy ATW-s honlapom, amin engedték a reklámot, aztán átköltöztem másik ATW-s aldomain-re, és ott meg már nem engedték "túl kevés a tartalom" címszóval. Aztán átköltöztem saját domain-re, és kidobtak, illegális kattintásokért, pedig nem kattintottam soha a reklámokra! Hiába nyújtottam be a fellebbezést nem érdekelte őket, és magyarázatot se adtak. 20 eurót lopott el tőlem a google, és ezután az eset után letiltották a AdMob accomat is, pedig ott se kattintottam soha meg is vannak a statisztikák. A kattintások 99%-a külföldről érkezett. Ez egy nagy lehúzás, és semmi kapcsolatfelvételi lehetőségre nincs lehetőség a fellebbezés után, hogy ugyan miért dobtak ki? Nekik meg kell lenni statisztikailag X számú gyanús tartalomnak, amit elszámolnak a fizető reklámozók felé, és hát én lettem az egyik.
2013. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kosz a valszokat
2013. jan. 16. 12:49
 7/10 A kérdező kommentje:
valami mas hasonlo van mint az adsense mert itt nem lehet csak asajat domain-on reklamozni ?
2013. jan. 17. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:
adbrite, etarget, ctnetwork ...
2013. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

es ezek kozul melyik a legjobb?

es pontosabban h mukodnek ?

2013. jan. 17. 20:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapból nem hiszem, mivel egy ingyenes weboldal. de ha rendelsz rá domain + reklámmentessék (20-25.000Ft) akkor kötelező lenne nekik engedni
2013. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!