Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért van az, hogy a honlapomo...

Miért van az, hogy a honlapomon egy hírnél pl. beteszek egy megosztó gombot meg egy lájk gombot, és ha megosztom a linket a facebook oldalamon, akkor azt egy lájknak és egy megosztásnak számolja?

Figyelt kérdés
Magyarán a megosztás gomb mellett van egy számláló és persze ugyanígy a lájk gomb mellett is, de ha valaki lájkolja, akkor a megosztásnál is egyet hozzáad, miért nem külön számolja, hogy pl. 5 megosztás 25 lájk, és nem 25 megosztás és 25 lájk.... ez azért nekem fura, most nem rosszból... előre is köszönöm a választ!

2013. jan. 20. 00:20
 1/1 anonim válasza:
Sztem valamit félrenéztél. vagy nem,mert a facebook szokott ilyen baromságokat csinálni,ilyenkor rosszul írja ki!egyszer azt írja xy megosztotta máskor meg csak azt,hogy 20 lájk. nekem is szórakozott már így ugyhogy ha ilyet észlelsz sztem lépj ki majd be újra! ;-)
2013. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!