Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy kell webáruházat nyitni...

Norbert90 kérdése:

Hogy kell webáruházat nyitni WordPress el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a WordPress-ben való webshop nyitásához.

Igazából már van webáruházam de nagyon drágán bérlem (évi 120.000,-Ft.)

Az egyik nap láttam egy webáruházat aminek az alján ez állt: Responsive Theme Webmotor: WordPress

Én is szeretnék egy ilyen webáruházat mert nagyon tetszett, egyszerű volt és átlátható. Erre lenne Nekem is szükségem!

Ha valaki tudna segíteni ennek a webáruháznak az elkészítésében annak meghálálnám! :)



2013. jan. 21. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
2013. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
és ha csináltatnál egyet ?
2013. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel elég sokat költöttem a webáruházamra így erre nincs feleslegesen kidobható pénzem jelenleg..... Persze ha valaki segít akkor fel tudok ajánlani neki az áruház bevételéből például..:)
2013. jan. 21. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen vállalom. Részletekért pv.
2013. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az pm, apa, nem pv :)

Érdeklődhetek, hogy kik szolgáltatták az eddigi shopot? Csak kíváncsi vagyok.

2013. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszike. Tudtam ám.... :D
2013. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Az olyan "webáruház" egy rakás szr.


Jóska Pista az utca végérül lehet, hogy tud neked csinálni webáruházat akár 100 ezerért is, de az olyan is lesz.


Nem tudom milyen webáruházad van most és kik csinálták, illetve mit csinálnak azóta vele. Milyen szolgáltatásokat nyújtanak...


De ha normális webáruházat akarsz, akkor még akár drágább is lehet. Mondjuk így látatlanban nem tudok mit mondani, csak azt, hogy az emberek nem értenek hozzá. A "webmesterek" túlnyomó többsége meg szr weboldalt csinál.


A megrendelők nagy része normális, hozzáértő webprogramozókat/cégeket meg nem akarnak felfogadni, mert nem látják be, hogy az mitől jobb. Csak azt, hogy drágább.


Ahogy azt sem tudják eldönteni, hogy melyiket kéne választani a "jók" közül.

2013. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7/7 ma 19:34

ment a piros pacsi :))

2013. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

köszi, viszont kiegészíteném az utolsó sort:


azt sem tudják a megrendelők, hogy egyik webáruház mitől jobb, mint a másik

2013. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!