Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet emelt díjas...

Hogyan lehet emelt díjas hívásokkal pénzt keresni?

Figyelt kérdés

hello. honlapom egy bizonyos részét csak emelt díjas hívás után érhetnék el a látogatók. ezt hogyan tudnám megoldani?


régebben már csináltam ilyesmit de az nem ma volt :) mi ennek a neve?


vagy ilyen adományozó telefonhívás ami persze emeltdíjas. van erre lehetőség vhogy? ha valaki felhívja a számot akkor tegyük fel 1000 ftos tételnél 600 Ft megy a telefonos cégnek 400 Ft pedig nekem egy külön egyenlegre amit majd kikérhetek rendes pénzbe.


2013. jan. 22. 13:22
 1/5 Drone007 ***** válasza:
100%
2013. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már csak egy olyan honlap kell, amiért más hajlandó ezreket fizetni, mert jelenleg sok honlapot ingyen sem néz meg az ember. :D
2013. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy inkább 700/300
2013. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Joci84 válasza:
szerintem menj el dolgozni, mint a rendes emberek, az ilyenekből amiket írtál már tele van az internet a média, de fő ként a f...om! Amikor sztárok kérik meg a médián keresztül a csórókat, hogy segítsenek a csórónak, az a halálom! Ő keres milliókat adjon ő! Ő meg a fókuszba elvisz 2 pokrócot egy állatmenhelyre, vagy kettő vaságyat egy gyermekotthonba és sztárolják, hogy de jó ember! De ha gondolod ugorj bele, elvileg ebben az országban minden eladható, és sok a hiszékeny ember, tuti lenne belőle lóvéd!
2013. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Joci, jó hogy ezt kiadtad magadból, de ez kicsit mellé ment.
2013. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!