Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom megcsinálni úgy...

Hogyan tudom megcsinálni úgy a honlapomat, hogy pénzért tudjanak hirdetést feladni rajta?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ezt itt kérdezed, szerintem ne is kezdj bele.

Alapból ehhez kell valamiféle jogi státusz.

Vállalkozás, vagy cég, számlaképesnek kell lenned.

Nem úgy megy csak, hogy na bumm azt adjunk neki!

Meg egy rendesen megírt motor, meg egy kinézet és tartalomlap.

Normális elérhető szerver, illetve domain. Amit látogatnak is, és nem nulla a statja.

2013. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha arra gondoltál, hogy a saját kicsi honlapodra hogy szerezz hirdetőt, arra az a válaszom, hogy ha hirdetni akarnának, valószínűleg írnának neked egy e-mailt. Tegyél ki egy AdSense dobozt, de ha nem látogatják ezrek a honlapot, ne várj tőle pár forintnál többet. (Amit még ki se utalhatsz magadnak.)

Ha meg hirdetős honlapot akarsz csinálni, az első jól leírta.

2013. jan. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem cégek reklámjaira gondoltam....

Emberek a saját dolgaikat,magukat hirdethessék.

2013. jan. 28. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Apróhirdetéses oldalt? Pénzért? Paypal, fizetős SMS, rengeteg lehetőséged van... Csak a vevők fognak elkerülni. Máshol ugyanis ingyen is megtehetik.
2013. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de sz@r !
2013. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!