Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem valid ez a fb meta?...

Miért nem valid ez a fb meta? <meta property="og:description">

Figyelt kérdés
Ezt az egyet nem fogadja el a w3c, de miért, ha a többit igen?
2013. jan. 24. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem másoltál kódot, úgyhogy csak tippelgetni tudok. Van neki "content" attribútuma? Nem írtad, melyik szabvány szerint, de XHTML óta az "egyedülálló" (nem páros) tageket /> -el le kell zárni. Nekem még ezt a forráskódot is elfogadja:


<!doctype html>

<html>

<head>

<title></title>


<meta property="og:description" content="" />


</head>

</html>

2013. jan. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

<meta property="og:description" content="blablabla" />


Nálam így van megadva, és bekarikázza az első " jelet. Nem értem, mi baja?

2013. jan. 24. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra tudok még tippelni, hogy az előző sorban van valami hiba. (Hiányző ", nincs lezárva... ilyenek)
2013. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha, igazad van, valahol máshol lesz a bibi... előtte biztos nem, átnéztem... valahol inkább utána, de nem tudom, miért nem azt jelzi... hát, át nem nézem azt a több száz sort ezért az egy hibáért, az tuti :)
2013. jan. 25. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!