Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Link építéssel foglalkozik...

Link építéssel foglalkozik valaki? Weblapom szeretném gazdaságosan feljebb húzni a google listán.

Figyelt kérdés

Konkrétan erről lenne szó : [link]

Program, űrlapkitöltő, diákmunkás, bármilyen értelmes és olcsó ötlet érdekelne.



#katalógus #linképítés #link build #honlap regisztrálás
2013. jan. 28. 15:29
 1/9 Drone007 ***** válasza:

Ahogy az oldalt néztem, ezt olcsón tuti nem fogod megúszni.

De hogy egy ingyen tanácsot is adjak: Az oldal kulcsszavait ERŐSEN kurtítsd meg. Ami most ott van, az egy merő káosz. Nem is csodálom, hogy a keresők nem tudják rendesen indexelni, lévén van vagy 200 kulcsszó a listában, itt-ott duplikálva. Redukáld 10 - azaz tíz - jellemző szóra ezt a szörnyeteglistát, mert így semmilyen releváns találatot nem érhetsz el.

2013. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
összefoglalva: aki sokat markol az keveset fog
2013. jan. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsot.

Nem is tudom, mit takarítsak le, vagy hogy csináljam,hogy a meglévőn ne rontsak mert:

munkaruha online 1.

online munkaruha 1.

munkaruha webshop 2. itt 1. voltam

munkaruha webáruház 2. itt 1. voltam

munkaruházati webshop 1.

3m maszk 3. itt 1. voltam -de ez is csak aloldal

Igazából a munkaruha szóra vagyok rettenetesen lecsúszva, azt szeretném felhúzni, csak félek hogy ha törlök, akkor meg nagyon koncentrált lesz a szóösszetétel.

2013. jan. 29. 14:01
 4/9 A kérdező kommentje:

Na hát ez nem jött be.... Kurtítottam, és nem olyan erősen, próbáltam kissé relevánsabra varázsolni, a munkaruha szóra, aminek az lett az eredménye, hogy 60. helyről a 450. helyre estem vissza a munkaruha szóra.

Tartok tőle, hogy már kezdésnél rosszul csináltam valamit, mert hiába akartam, munkaruha, munkavédelmi ruha, munkás ruha, munkavédelmi bakancs -ra húzni, a többi honlapom sem szerepel valami fényesen.

[link] ,

[link] [link] , [link] , [link] , [link] , [link] [link] [link] , [link] [link] [link]

Hát ha egyszer gazdag leszek, rendbeszedetem valami szakemberrel mindet. De ez olyan mint a 22-es csapdája

2013. jan. 31. 07:29
 5/9 anonim válasza:

A kulcsszavak mennyisége határozottan befolyásolja a google helyezést. Sőt, egy jól kialakított oldal is sokat dob rajta.


Viszont a legfontosabb, hogy SZAKEMBER elemezze az oldalt, a kulcsszavakat, a konkurenciát és a lehetőségeket.


Ha szeretnél ötleteket, írj. Nekem egy ismerős segített, nagyon olcsón. Nem akarom, hogy reklám legyen itt. Ha kíváncsi vagy, írj privátot, vagy küldj egy email címet.

2013. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ment Pü. és köszi.
2013. febr. 4. 23:08
 7/9 anonim válasza:

Linképítéssel szerintem ne bízz meg senkit, mert a tapasztalataim alapján 95%-a programokkal bedobál mindent!


A lényeg:

3hetente egy link, mindig más szöveggel, fizetős 2-3 pagerank-al rendelkező oldalakon! És a hatás félév múlva látható lesz, konkurencia függő, ez lehet jóval több idő is! A lényeg, hogy mindig más legyen a szöveg, a munkaruha pedig mindig szerepeljen mind az oldalon, mind pedig ahol hirdetsz a kulcsszavakban, valamint a környezet passzoljon az oldaladhoz! Példa: "Munkaruha" és erre kattintva jut el az oldaladra a vásárló a linktárhelyről, és a linktárhelyen, ne a női fehérneműk kategóriába rakd az oldalad, hanem munkaruha kategóriába, ha van ilyen, de ha nincs, akkor a linktárhely oldal üzemeltetője csinál eggyet! Ne sajnáld rá a 3heti 2-5ezer ft-ot!


Vigyázz a kulcsszó halmozással, a lényeg, hogy a látogatóknak szóljon az oldal és ne a google-nak, mert lehet, hogy az első oldalon vagy egy két kulcsszóra, de hosszútávon már nem leszel az elsőn, fórdítva viszont most nem vagy az elsőn, de idővel egy erős helyed lesz és mellesleg nem kapsz büntetéseket sem, gondolom nem 3hónapra tervezel, mert akkor így jó ahogy van!


Tegyük fel, hogy én egy leendő vásárló lennék, nem birok eligazodni az oldaladon! Kategóriák átláthatatlanok, és ha valaki érkezik az oldaladra és 10másodpercnél tovább tart eligazodni, akkor nagy valószínűséggel tovább megy az oldaladról, és a google sem tud "eligazodni", példa: Egy kategóriád: "Bakancs, Cipő, Csizma, Papucs, Szandál, Munkás és munkavédelmi lábbelik", ha ezt beírja valaki akkor elsőnek dob ki, de ha csak egy szót ír be valaki ebből, akkor a relevánsabbat fogja kidobni, szedd rendbe a kategóriákat több részre, a csizma ne legyen már a munkavédelmi bugyik kategórával együtt! :)) Ez természetesen csak viccesen akartam leírni!


A másik nagyon fontos dolog:

[link]


Itt vannak a partnereid, azaz akikkel linket cseréltél! Ezt töröld le és értesítsd őket! Max 1-2 legyen fent, mert így spam oldalnak fogja a goggle tekinteni az oldalad! Fizess linktárhelynek, ahol nem kell csere link! Mert a google nem értékeli a linkcserét, így spam oldalnak fogja tekinteni! Ez szintén nagy hiba!


Kb gyorsan leírtam ami eszembe jutott!

2013. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Utolsó voltam, arra is vigyázz, hogy a linképítés ne legyen gyors, legyen életszerű! Tehát nem véletlen írtam, hogy 3hetente egy link egy erős oldalról, nem a mennyiség, hanem a minőség számít! Maximum 2hetente 1 link!


A linképítő cégek, hidd el a mennyiségre mennek és minnél gyorsabban, hisz az az érdekük, hogy minnél többet fizess! Hirtelen 300link kevesebbet ér mint 1 év alatt 30 link! Sőt még hátrébb is sorol, mert spamnak veszi a weboldal címedet, ha gyorsan linkelsz!

2013. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az okítást!
2013. márc. 15. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!