Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdekelne titeket egy 16 éves...

Érdekelne titeket egy 16 éves leukémiás csaj életéről szóló blog?

Figyelt kérdés
Régóta írok már az életemről, hogy miket csinálok, mi történik velem, hogy telnek a napjaim, de eddig csak egy általam színes lapokból kreált, fényképekkel teli csili-vili könyvbe írtam, a saját szórakoztatásomra. Időm van bőven, és jó néha visszaolvasgatni, visszanézni. Arra gondoltam, ugyanezt csinálhatnám egy blogon is. Ti mit szóltok hozzá?
2013. jan. 28. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az jó, miért ne írhatnád?
2013. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A téma biztosan érdekes és hasznos is lenne ha blogot is vezetnél. Egyik szempontból, ha valaki hasonló problémákkal küzd annak erőt adhatsz - feltéve ha nem Önsajnálatról szól a blog. Másrészt a ti világotokat jobban megismerheti az, aki van olyan szerencsés, hogy erről a betegségről még csak a TV-ben hallott. Harmadrészt neked is jó, ha lekötöd magad valamivel - még ha az valamilyen szinten kötődik is a betegségedhez.


Én személy szerint olvasnám a blogodat.

2013. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vazerattivel egyet értek.
2013. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én is olvasnám
2013. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én is szívesen olvasnám
2013. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is olvasnám!!! Ajánlom figyelmedbe a vörös szőlőmag örleményt!!! Nagyon dicsérik, hogy jó leukémiára nagyon! Bio boltban szerezhető be, és nem is annyira drága, fél kg 2000 ft. Minden jót, és jó egészséget!!!
2013. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én szívesen olvasnám anyukámmal. Neki is leukémiája van.
2013. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó dolog. Viszont van olyan módszer amivel leukémiát gyógyítanak! :) Írok privátban róla, aztán a gyógyulásodat is beleírhatod majd! ;)
2013. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!