Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Html weblap? (Kérdésed túl...

Html weblap? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy olyan html weblam mégegyszer mondom html(index.html kiterjesztés) kellene nekem amiben 2 mező van, 1-es, 2-es mező majd alája egy Button, Mehet, vagy akármiylen szöveggel, azt majd én megváltoztatom, és amit oda beírnak azt mentse el egy külön szoveg.txt-be? Remélem érhető!

2013. febr. 7. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi ezzel a célod?
2013. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyébként az nem mind1? :) 2 mező kell html formátumban egy mehet gombal ami a beírt szöveget külön txt-be menti :)
2013. febr. 7. 16:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez PHP, mégegyszer mondom PHP, HTML-el nem lehet a szerveren lévő dolgokba (pl. egy txt-be) adatokat menteni, se feldolgozni.
2013. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyébként most komolyan elvárod, hogy más megírja helyetted a kódját, ha meg megkérdezik mire kell akkor alpári stílusban leosztod, hogy mi köze hozzá?

Hát tudod mit? Csináld meg magadnak!

Komolyan mondom megírtam volna, ha nem jössz ezzel a válasszal, de így...


"Ki se állhatom a s.ggfejeket."

2013. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jaja csatlakoznék a 4-es válaszolóhoz. Ja egyébként igen PHP-val kellett volna:D


A te nyelveden: index.php kiterjesztésbe lehet csak.

2013. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na jó hát elmondom :D Régen találtam egy packe-t amibe ez volt csak facebook,farmerama,myvip kinézettel, na hát innen tudjátok gondolom hogy miért kell. Azért nem akartam elmondani mert tudom hogy ilyenért leszólnak, és hirtelen nem tudtam mit kitalálni meg nem is akartam hazudni :) És szóval mivel már nem találtam meg ezt a Pack-et ezért gondoltam megicsnálom magam, csak mivel php-t nem tudok "grafikusan" programozni ezért a ti segítségeteket kértem az alaphoz :)
2013. febr. 7. 17:21
 7/12 anonim ***** válasza:
hát ez lol
2013. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy ez erőteljesen bűncselekmény.

Engem pont ilyenért b.sztak meg.

myvip...

2év próba+200ezer ft bírság.

Gondolom még mindig van kedved vele szórakozni, mert más hibájából nem tanulsz.

Hajrá!

2013. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igen xd Tudom, pont a napokban szolt valaki a honstingnak hogy le kéne tiltani az oldalt, de én ügyes vagyok, mert semmi ilyet nem csinálok saját gépről.
2013. febr. 7. 18:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem ügyes vagy hanem ostoba, de te tudod mit hol b.szol el!

Egészségedre!

2013. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!