Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy nagy PNG formátumú,600...

Van egy nagy PNG formátumú,600x600 pixeles logóm, amit facebookra szeretnék feltölteni, hogyan tudnám megcsinálni úgy hogy ne legyen pixeles a feltöltés után?

Figyelt kérdés

Próbáltam már Paintban átkonvertálni JPG formátumba, de akkor is pixeles lesz, próbáltam már nagyobb felbontásba is menteni (1000x1000 pixel) de akkor is pixeles lesz.

Segítség?



2013. febr. 11. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
én azt nem értem,hogy az amúgy is nagy (600) képet miért akarod mégnagyobbra,
2013. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki akarja még nagyobbra? Csak próbálgattam, hogyan lehetne megoldani, de bármit csinálok széttördeli a képet, valami megoldás?
2013. febr. 11. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nemigen van megoldás. A Facebook a feltöltéssel webes szabványra konvertálja a képeket, ami miatt kisebb a méretük, gyorsabban betöltődnek, stb., cserébe viszont romlik a minőségük. Ha nagyobban töltöd fel, a tömörítésnél némileg jobb eredményt kapsz, mintha kisebb képet töltesz fel. Kiküszöbölni nem lehet.
2013. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
alapjáraton a logód vektorosan szerkesztett, vagy raszterizált?
2013. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!