Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan keszitsek ilyen torrent...

Hogyan keszitsek ilyen torrent oldalt?

Figyelt kérdés
Hogyan keszithetek ilyen torrent oldalt mint ez [link] (Mire lesz szuksegem) ? es milyen platforman van (PL. tbdev) ? Letolto linket is kuldjetek, annak a fajlnak amit fel kell tolteni tarhelyemre :)

2013. febr. 14. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, ezek az oldalak már csak nyomokban tartalmazzák az eredeti motort, és tovább vannak fejlesztve.

Mindenképp, ha oldalt akarsz, hatalmas webfejlesztői tudásra lenne szükséged, mert épp elég ilyen csak úgy "kell nekem egy nagy torrentoldal" szlogennel működő szar oldal van

2013. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1: tényleg olyan sok oldal van? Azt hinné az ember, hogy az első akadálynál rájönnek, hogy hülyeség még egy oldalt nyitni.
2013. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erteni ertek hozza csak nem tudom milyen motorja van es az erdekel engem csak :)
2013. febr. 14. 20:07
 4/7 A kérdező kommentje:
TBDEV-nel hol kell beallitani az adatbazis adatokat (ennyit nem tudok csak) melyik fajlt kell kinyitni jegyzettomb-el ?
2013. febr. 14. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:

(ennyit nem tudok csak)


megnézném, hogy mit érsz a TBdev-el, ha nem figyelsz oda a rengeteg résére :)


másnap már be fognak jutni a trollok, és nálad fognak dagonyázni.

2013. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ha ilyen teljesen alapvető dolgokat nem tudsz (vagy nem tudsz rájönni), tényleg ne kezdj semmilyen weboldal működtetésébe. Így is túl sok az elavult, minden létező szabványt semmibe vevő, igénytelen, használhatatlan oldal. Semmi szükség arra, hogy az ilyen rettentő amatőr valakik még tovább szaporítsák ezeknek a számát.


Mellesleg itthon számos nagyobb tracker is működik, kapásból hármat tudnék említeni. Ezen a három oldalon bármit megtalálok, amire szükségem lehet, úgyhogy részben ezért is teljesen felesleges a kisebb oldalak megnyitása.


Félreértés ne essék, én nem sértegetni akarlak vagy ilyesmi, de te egy nem létező problémára akarsz megoldást találni. Ne készíts torrent oldalt, mert nincs újabbakra szükség, és még bajba is kerülhetsz vele!

2013. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
adom az előző válaszát.
2013. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!