Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » BANNERT hogyan kell, lehet...

BANNERT hogyan kell, lehet Pozicionálni? Meg lehet adni valahogy, hogy mettől hova tegye a weblap a bannert?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy most például én elhelyeznék egy oldalon egy bannert,de nem tudom,hogy hogyan lehet kicsit balra tenni az oldalon.

Google-ön már néztem,de nem nagyon találtam hozzá anyagot.


Ha valaki le tudná nekem írni,hogy hogyan lehet ezeket pozicionálni,azt nagyon szépen megköszönném.Sokat segítene.


Lehet-e felülre..középre..alulra tenni őket..gondolom,hogy van ilyen kód,hogy mettől meddig hány cm-re..vagy hány px-re tegye a bannereket..



Válaszokat köszi nagyon:)


2013. febr. 17. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Beteszed a képet, majd pedig szépen CSS-el pakolgatod.

[link]

2013. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

őő..értem,dee máshogy nemlehet?

csak mert én ezt egy div tag-en belül használnám és nem egy konkrét weboldalon...csak egy amolyan "táblázatban" helyezném el...


Lenne egy háttérkép..azon pár sor szöveg(pár bekezdés) és ez mind egy diven belül..és aztán alul pedig egy banner..így is ilyen csss-el tudom csak "pakolgatni"?

2013. febr. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!