Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy kezdőnek ajánlanátok...

Egy kezdőnek ajánlanátok könyveket a HTML, és CSS leírónyelv megtanulásához? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott, még azonban annyit hozzá tennék, hogy van egy könyv amit sokan ajánlottak ez pedig a: "HTML és CSS - Webszerkesztés stílusosan" azt mondják, hogy egy teljesen kezdőnek ez tökéletes. Figyelembe kell venni, hogy teljesen az alapoktól kezdeném.. Persze az ilyen dőlt,meg félkövér stb. tudom, de hát ez semmi..:)

Előre is köszönöm!



#weblap #HTML #CSS #webalprogramozás
2013. febr. 17. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz könyv: [link]


Itt minden megvan. HTML, CSS, PHP és még sok minden.

2013. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Könyv helyett én is a fent említett oldalt ajánlanám, vagy a netes leírásokat.

Ezek általában ingyenesek és rengeteg féléből lehet válogatni.

2013. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az Angol tudásomat nem a legjobb. Szavakat, ill. pár mondatot tudok fordítani. Ilyen alapvető dolgokat. Szóval az oldalt sajnos kilőhetem.
2013. febr. 17. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Magyar oldalak is vannak, Google is segít.


Meg bemész egy könyvesboltba, bármelyik könyv jó lesz kezdésnek, melynek címében szerepel a "HTML", a "CSS" és/vagy a "webszerkesztés" karakterlánc.

2013. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak magyar leírások is, viszont ha ilyesmivel akarsz foglalkozni, akkor muszáj lesz megtanulni angolul, legalább alapfokon, mert anélkül nagyon nehéz lesz.
2013. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az angol tutorial olvasás azért is jó, mert ha legalább alapszinten tudsz is, ez jelentősen fejleszti a "szakmai" szókincsedet.
2013. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetesen aki ilyennel foglalkozni akar, annak egy alapfokú angol tudás szükségeltetik. De mint a head, name, title stb. Tudom mit jelentenek. Viszont egy komolyabb mondatot nem tudnék lefordítani. Igazából ha már megtanulod a kódokat, akkor már mindegy, hogy tudsz-e vagy sem. Már ha tudod mi mire való.
2013. febr. 17. 22:11
 8/9 Drone007 ***** válasza:

Amit a bevezetőben is írtál, az valóban jó kezdés, ajánlható.

Itt egy másik írás:

Tanuljuk meg a HTML5 és CSS használatát 24 óra alatt

[link]

Van még a zsebkönyv (html/css/php/javascript/mysql...) sorozat, amit szintén ajánlanék, de linket nem találtam, keresgélj neten, mert nem kizárt hogy van már digitalizált verziója. Bár ezek jobb ha megvannak papírformában.

2013. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utána fogok nézni, köszönöm.

Én inkább régimódi vagyok, szimpatikusabb egy valódi könyvet olvasni, mint egy e-könyvet.

2013. febr. 17. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!