Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létezik olyan internetes...

Létezik olyan internetes honlapmotor, amivel nem csak blogot lehet csinálni? Lsd lejjebb!

Figyelt kérdés
Olyat keresek, mint pl a blogger, vagy a wordpress, de én egy cégnek vagy egy zenekarnak szeretnék honlapot, ahol nem blog az alap, hanem csak oldalak vannak és kész, de mégis van egy alap, és nem kell htmlt írni!

2013. febr. 26. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Erre találták ki a G-Portalt, a Hupont.hu-ot, a Lapunk.hu-t, de még sok ilyen van. Szvsz. utálom az ilyeneket, de persze, ha HTML nélkül akarsz honlapot, ezek a megfelelőek. Ja, és ha már javasolhatom, a G-Portál talán a legigényesebb, amit ismerek. És elég jól bővíthető is.
2013. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Külföldi, ami profi és jó?
2013. febr. 26. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért leírom a köz számára is, röviden:


[link]

2013. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Drupal, Joomla stb... Keress rá a CMS-ekre.


De amúgy Wordpressel sem csak blogot lehet csinálni, már egy komplett CMS tulajdonságaival rendelkezik, kedvedre formázhatod az egészet.

2013. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kipróbáltam.

A drupal és a joomla ugye CMS-s, ehhez konyitani kell egy kicsit a dologhoz, és letölteni is kell.

Viszont pl. a wix.com nekem nagyon teszik, teljesen online, de mégis bele lehet nyúlni a htmlbe, ez jó!

2013. febr. 27. 07:08
 6/7 anonim ***** válasza:
bármelyik cms-ből ki lehet hozni egy normális weboldalt. Meg a bloggernél a dinamikus nézetek is már kevésbé blogosak.
2013. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom miről beszélsz, teljesen lescrolloztam, de sehol nem látok LSD-t.
2013. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!