Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Saját weboldalra hangfájlok?

WorfHadnagy kérdése:

Saját weboldalra hangfájlok?

Figyelt kérdés
Van olyan ingyenes (lehetőleg magyar) honlapkészítő oldal, ahová hangfájlokat is fel lehet tölteni?

2013. márc. 11. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

wordpress, vagy ha sharepoint designerrel készíted el, esetleg outlook-kal, de a sharepoint 2007 x86 ingyenes...


Ott be lehet tölteni hangfájlt.

Mondjuk arra felhívnám figyelmed, hogy az emberek nagy része gyűlöli az olyan weboldalakat, ahol zene szól böngészés közben...

2013. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem autoplay-esre gondoltam, hanem ilyen tipikus online webszerkesztő cuccokra, mint az eoldal, vagy a mindenkilapja, zeneügyben pedig olyanra, hogy felpakolom a fájlokat, aki akarja, meghallgatja, vagy letölti. Régebben csináltam ilyesmit, csak már nem tudom, melyiknél. :-D
2013. márc. 11. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
regelsz az UW.hu-nál feltöltöd FTP-n a letölteni kívánt zeneszámot, egy html-lapon adsz nekik egy-egy aktív URL-t aztán aki akarja letölti, aki nem, az nem :D Ennyi.
2013. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!