Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet megoldani?

Hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy ha van egy weblapom és úgy akarom megcsinálni, hogy Internet Explorerbe ne lehessen megnyitni az oldalt úgy mint a Sunwell.hu-nál?

2013. márc. 12. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megtudom nyitni IE-vel is a sunwell.hu-t.
2013. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, de valahogy meg lehet oldani hogy ne lehessen IE-vel?
2013. márc. 12. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Külön css-t csinálsz IE-re és mindent hiddenre állitasz.
2013. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

<irony>

bocs, nem tudom kihagyni azt az ötletet, hogy: írj modern, szabványkövető html5+css3 oldalt, az IE garantáltan nem fogja tudni megnyitni :D :D :D

</irony>


de komolyra fordítva a szót: maga az elképzelés elég érdekes, mivel nem értem, miért jó az neked, hogy potenciális látogatókat vesztesz..


De mivel nem az én tisztem ezt eldönteni, így magára a kérdésre válaszolva:

legelegánsabb megoldás szerintem php:

1.) lekérdezed, hogy milyen böngészőt használ a kolléga

ezt ugye a $_SERVER szuperglob tömbből tudod megtenni

2.) ha ez megvan, tehát mondjuk valami változóba teszed, hogy $bongeszo, onnantól egy sima if-else elágazást tennék, hogy if ($bongeszo == //IE ) {

echo "explorerrel nem nyithatod meg!";

break; die; haljmeg; robbanjfel;

} else {


//ide jön a full oldal


}

2013. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
JavaScript-el megnézed, hogy milyen alapú böngészővel nézik az oldalt. Ezután egy egyszerű feltétellel átirányítod vagy az oldalra, vagy máshová a felhasználót.
2013. márc. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!