Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Újoncként kaptam egy honlapot...

Laszlo17 kérdése:

Újoncként kaptam egy honlapot tartalommal feltöltve. A tartalma pontosan egyezik több ezer más honlapéval. Ezért a Google feketelistájára került. Hogyan kerülhetnék le arról a feketelistáról?

Figyelt kérdés
Egy tájékoztató anyag seg1tségével beajánlottam a honlaptérképet a Google keresőmotorok figyelmébe a Webmestereszközök honlapon. Közben azt tudtam meg, hogy ha a Google egy honlapon máshonnan másolt tartalmat talál, akkor az illető honlapot plagizálónak minősíti és kizárja a további keresésekből, hogy nem rontsa a találatai relevanciáját. Jóllehet én sokmindent átírtam, egyes web-szakértők szerint a honlapom még mindig a Google feketelistáján van, és nem egykönnyen kerül le róla.

#Google feketelista #Azonos honlap tartalom
2013. márc. 23. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Megváltoztatod a tartalmat kezdésképp, amíg egyezés van másokkal addig biztos nem szed le téged onnan.
2013. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tartalmat mát teljesen átírtam, viszont egyes szakik szerint az igazi gond az, hogy a feketelistás honlapokat figyelembe sem veszi egy huzamos ideig. Erre keresek megoldást
2013. márc. 27. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!