Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ti min változtatnátok a blogomon?

Ti min változtatnátok a blogomon?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdő vagyok az ilyenben, így a ti segítségeteket kérem. Szerintetek jó ez a blog? Min változtatnál?

[link]


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 31. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A szöveg színét olyanra változtatnám mint az első fejezet betűje
2013. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké :)
2013. márc. 31. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvashatatlan, kiesik a szemem tőle.
2013. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Először is lássuk a kinézetét, de közben már el is kezdtem olvasni.

A kiemelést én mindenképpen megszüntetném, mert így golyózik tőle az ember szeme. A barnán a sárga tök jó, nem kell még egy sárga.

Javaslom, hogy tegyél ki Rendszeres olvasók modult, akkor a könnyebb követni, hogy mikor hozol frisset! :)

Egyenlőre ennyi, most pedig olvasom, és írok komit hozzá. :)

2013. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. ápr. 1. 18:55
 6/8 A kérdező kommentje:
próbáltam az elején is eltüntetni a szöveg háttérszínét eltávolítani, de nem tudtam. HOGYAN KELLL? :(
2013. ápr. 1. 18:59
 7/8 infomoly ***** válasza:

A szöveg háttérszínét a bejegyzés szerkesztőben tudod kiszedni. Válts html néztere és keress olyat, hogy: <span style="background-color: a szín neve;">itt van a szöveg</span> Na ezeket a kódokat kell kitörölni. Lehet, hogy sok lesz belőle.

A tartalom jó, szerintem folytasd, biztos lesz aki olvassa majd. Az elején félreérthető ez a mondat:


'Ami ebben az esetben azt jelenti, hogy Alpár, a húgom, esetleg Zoli rám tör azzal a mondattal, hogy „Hol voltál, mert...”'

Először úgy értettem, hogy Alpár a húga a főhősnek, inkább írd így: Alpár, vagy a húgom,...

2013. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem rögtön a megszólítás nem tetszett.

SzevaszTOK!

Örülök, hogy ellátogatTÁL...


Szerintem rakd mindkettőt E/2-be úgy annyira nem lenne zavaró :)


Szöveg mögé nem hinném, hogy külön háttér kéne, elég lenne egy sötétebb betűszín is, de az ötlet nem rossz :)

2013. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!