Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb captcha kód...

Melyik a legjobb captcha kód védelem?

Figyelt kérdés

Most reCaptcha-t használok, de le tudják olvasni a robotok és teli szemetelik az üzenőfalat. Pedig azt állítják mennyire jó. Vagy lehet valamit én állítottam be rosszul?


Tudtok ajánlani valami jót?



2013. ápr. 4. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert nekem is recaptcha van és semmi gond nincs vele. már vagy 3éve.

Pedig az egyik hoston ilyen orosz, meg ukrán reklámbotok bóklásznak naponta többször (legalább húzzák felfele a látogatottságot )

2013. ápr. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem meg folyamatosan, kb minden 3-4. nap küldenek hülyeségeket, teli "sex" és hasonló szavakkal... Már elegem van belőle, pedig jol van beállítva, mert ha nem jól írom be a kódot, akkor nem küldi el az üzenetet.
2013. ápr. 4. 02:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem használok captcha -t még se szemeteli tele. :-)
2013. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tibor. MÉG nem... :D
2013. ápr. 4. 10:50
 5/5 Drone007 ***** válasza:

Tibor: akkor csak szerencséd volt eddig :)


Én a kcaptcha megoldást használom, ez egy orosz fejlesztés, elég jól integrálható php környezetbe.

[link]

Nem tudom mennyire törhető, de volt olyan oldalam, ahol rendszeresen spammelték a vendégkönyvet, de amóta ez kint van még nem jött spam.

2013. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!